ایده‌های تایید شده

نمایش ۱ - ۲۵ از ۴۲

 نام ایده معرفی ۱ دقیقه ای
Baby health

یک دستگاه هوشمند که تنفس،دمای بدن،رطوبت بدن نوزاد رو چک می کند و از طریق اینترنت و بلوتوث به پدر و مادر ارسال می کند ابتدا یک نوتیفیکیشن ارسال می کند درس صورت عدم توجه در گوشی والدین آلارم می دهد و در مرحله سه دستگاه متصل به بدن نوزاد آژیر می دهد به این شکل از هوش مصنوعی کمک می گیریم تا والدین ارامش داشته باشند و‌ دیگر عملا نیازی به مراقبت با حضور مداوم در کنار نوزاد در طول ۲۴ ساعت نیست و بسیار مطمئن هست چون بامتد های استاندارد پزشکی عمل می کند در حالی که امروزه پدر و مادر ها بدون داشتن تخصص کافی از روی حساسیت و دلهره با کوچکترین حسی که پیدا می کنند به سلامت نوزاد شک می کنند و ممکن دست به کارهایی بزنند که سلامت نوزاد را تهدید کند و یا اینکه بدون ضرورت به پزشک مراجعه کنند

fast darou

۱۰-سایت یا اپ دارای قابلیت جستجو در استاک داروخانه های منطقه:
افراد بیمار که بدنبال داروی خاص میگردند ویا افرادیکه وقت مراجعه به داروخانه را ندارند بدنبال روش سریع برای جستجو و سفارش محصول مورد نظرشان هستند.
برای افرادیکه بدنبال داروی خاص یا سفارش دارو با قابلیت پرداخت آنلاین هستند میخواهیم سایت و اپلیکیشن طراحی کنیم و با این کار هزینه رفت و امد و کلافگی از نیافتن دارو را از بین میبریم و کاهش میدهیم.

IBSD

پزشکان برای تشخیص بیماری سندروم روده تحریک پذیر، بدلیل همپوشانی علائم بالینی این بیماری، با سایر بیماری ها با چالش های فراوانی مواجه هستند. در حال حاضر پزشکان ایرانی، برای تشخیص این بیماری، از تجربه خویش و دستور العمل های بین المللی مانند Rome استفاده می کنند. اما ممکن است این رویکردها منجر به خطاهای پزشکی، صرف زمان زیاد و پرداخت هزینه های گزاف برای انجام آزمایشات اضافی شوند و قابل استفاده در مراکز با منابع محدود نمی باشند از این رو، ما درصدد طراحی سیستم تصمیم یار بالینی برای کمک به پزشکان برای تشخیص این بیماری، با بهره گیری از الگوریتم های هوش مصنوعی هستیم تا صحت تشخیص این بیماری را حداقل تا ۹۸ درصد بهبود بخشیم و از خطاهای پزشکی و دیگر چالش های مطرح شده، جلوگیری نماییم.

level

خب میتوان یک بازی ساخت که در ان هم از کار گروهی و دور هم بودن بچه ها و ارتباط بین انها برای قوی شدن روابط اجتماعی و خیلی سود های دیگر دارد ولی چیزی که به صورت متمرکز در این ایده قرار است مورد توجه قرار بگیرد اموزش کمک های اولیه به افراد در سنین کودکی است که میتوان ان را در قالب یک بازی گروهی به عمل اورد و در این بازی سطح و امتیاز و موارد دیگر مثل همه بازی ها و داشتن قبیله برای بازی گروهی و رقابت گروهی و رقابت تکی هست ولی نکته اصلی اینجاست که رقابت به صورت پرسش و پاسخ و و اموزش است یعنی یک مسابقه تکی به این صورت است که یک سوال برای مثال در زمان خفگی باید چه عملی انجام داد و با تصویر ۴ گزینه ۴ عکس که روش های رفع خفگی است رو توضیح میده بعد از انتخاب گزینه درست یا غلط یک ویدیو که راجب رفع خفگی است را پخش میکند و این یک امتیاز برای شخصی که برنده میباشد و اگر دو فرد مساوی شدند سوال بعدی پرسیده میشود و یک مرحله سخت تر میشود و این امتیازا برای هر سوال جمع میشود و در نهایت در مرحله که یکی از دو نفر برنده بشود جمع امتیازیات به شخص برنده داده بشود

little things

در جوامع امروزی بیماری های روانی نظیر اضطراب و وسواس فکری و عدم تمرکز شدید بسیار شایع شده اند.ما با ساخت اپلیکیشنی با نام little things سعی داریم با ارائه خدماتی نظیر : بازی های با هدف افزایش تمرکز افراد ,موسیقی های آرامش بخش و.. , ارائه حرکات ورزشی و.......... نکته قابل توجه در این اپ کوتاه بودن زمان استفاده هرکدام از این خدمات است( ۱ الی ۵ دقیقه) که باعث می شود افراد در زمان های مختلف موقع خوابیدن یا بیدار شدن از خواب (مخصوصا زمان های پرت) از این اپ استفاده کنند .

TRUE LIFE

برای افراد جوانی که دغدغه ی تغذیه ی سلامت دارند و برای مدیریت مصرف و عدم دور ریز مواد غذایی، مشکل دارند،
ما با ایجاد یک اپلیکیشنی بعنوان یک دفترچه ی هوشمند که هم آموزشی است و هم یک یاداور تاریخ مصرف و نحوه ی نگهداری مواد و وسایل مصرفی را دارد،
هم آگاهی جامعه را بالا برده و هم هزینه ی جانبی از دور ریز مواد غذایی و مشکلات بعدی بهداشت و درمان را حداقل تا بیست درصد کاهش خواهیم داد.

آپ ساز

امروزه به علت شیوع ویروس کرونا اگر برای فروشگاه های زنجیره ایی معتبر مانند افق کوروش و رفاه ...یک سایت یا اپلیکیشن طراحی بشه مردم بجای مراجعه محصولات خود را درب منزل تحویل بگیرن

آرامش

برای همه ما پیش اومده که در طول زندگی
شرایطی برامون بوجود نیاد ک نیاز به راهنمایی داریم در زمینه های متفاوت:
تحصیلی،انتخاب همسر،چگونگی برقراری ارتباط با اطرافیان،تربیت فرزند،شناخت خود و اهدافی ک داریم و.....
ما با تشکیل گروه از افراد متخصص میتونیم به دیگران در زمینه های متفاوت کمک بکنیم و خدمات و راهکار های تاثیرگذار ارائه بدیم.
کسانی که توان مالی ندارند می‌توانند با هزینه ای کم یا رایگان مشاوره دریافت کنند.

آزمایشگاه تخصصی مدرن

جوابدهی سریع به بیماران مبتلا به بیماری‌های خاص و عدم توانایی رفت و آمد به آزمایشگاه به علت بیماری جواب از طریق پیامک و خلاصه به خوده بیمار و پزشک معالج و استفاده از پشتیبانی سریع و در دسترس برای کمک به سوالات افراد با بیماری‌های خاص در در مورد آزمایش و نوبت دهی برای خدمات بهتر

افزایش کیفیت خدمات سلامت

مراجعه کنندگان یا بیماران دنبالاین هستند که به راحتی نوبت خود رو جهت مراجعه به مراکز ثبت کنند
ما یک سایت طراحی کردم که مراجعه کنندگان میتوانند کمتر از ۵دقیقه درخواست مورد نظر خود را ثبت کنند.

پایگاه دانش تغذیه دوران کرونا

با توجه به نیازسنجی انجام شده توسط همکاران بنده در دانشگاه علوم پزشکی قشر وسیعی از بیماران متاسفانه به علت عدم آگاهی لازم در زمان قبل و هنگام ابتلا به بیماری کرونا ویروس در بررسی رژیم غذایی خود به صورت ناآگاهانه غذاهایی را میل می نمایند که برای بهبودی آنها ممکن است مخاطره ایجاد نماید. به همین علت برآن شدیم تا با استفاده از فناوری اطلاعات یک سرویس بین المللی در حوزه بررسی رژیم غذایی جهت تقویت سیستم ایمنی بدن و حفظ تناسب اندام در بستر وب ارائه نماییم تا بتواند ضمن ارائه اطلاعات صحیح ، یک پایگاه داده از پراکندگی بیماری کویید ۱۹ در کشور عزیزمان ایران و همچنین در سطح بین المللی بر اساس فرهنگ غذایی هر کشور ایجاد نماییم .لازم به ذکر است که کلیه اطلاعات منعکس شده در این سامانه و پایگاه دانش توسط متخصصین تغذیه گرد آوری شده و بر اساس اطلاعات دریافتی از هر فرد برای آن شخص شخصی سازی و انتشار می گردد.

پزشک یار

قصد دارم با طراحی یک وب سایت از مراجعه حضوری جهت اخذ نوبت یا مشاور جلوگیری کنم تا با ناجام اینکار ها به صورت آنلاین هم در هزینه و هم در زمان صرفه جویی شده باشد.

پزیتو

برای راحتی استفاده بیمارانی ک کم توان هستند یا معلول به دلیل اینکه تردد برای انها سخته, ما یک سایت نوبت دهی انلاین راه اندازی کردیم
برای ارتباط اسان بین بیمار و پزشک که شامل:چت کردن با دکتر یا مشاوره و ویزیت تصویری..

ترک خودارضایی

در اپلیکشین تمریناتی را برای ترک خودارضای میگذاریم و معرفی ورزش هایی که انرژی اضافه بدن را تخلیه کند و معرفی کتاب‌ها،بازی‌ها و داشتن چه فعالیت هایی در مواقع بیکاری برای سرگرم کردن فرد مورد نظر میگذاریم.

تک هلث

افراد دارای اضافه وزن در ایران برای کاهش وزن نیاز به یک برنامه مشخص و یک همراه مناسب دارن تا بدونن باید چجور لاغر بشن.
ما با تامین ساعت های هوشمند سلامتی و ارائه آموزش استفاده و همچنین برنامه های مشخص برای کاهش وزن به اونها کمک میکنیم.

تکنولوژی فکر

برای مشکلات روحی با اپلیکشن شرکت در سمینار های روان شناسی مانند تکنولوژی فکر
برای مشکلات حرکتی با انجام ابدرمانی
برای فراموشی با خاطره تعریف کردن این کار در تقویت حافظه کمک انها کننده.
برای تنهای:برای انجام کارهای مختلف داوطلب شوید. مثلا در یک کلاسی که به موضوع آن علاقه دره شرکت کند
بازنشتگی:و سفر رفتن وبا گوش دادن به موسیقی ملایم و تماشا تلوزیون

تیک آب

دارندگان مشکلات کلیوی ، اضافه وزن ، پوست و مو و تمام کسانی که به سلامت خود می اندیشند،
تا به حال حتما شنیده اید که آب در بدن معجزه می کند و مصرف زیاد آب موجب دفع سموم از بدن می شود؛
ما به شما اپلیکیشن یادآور نوشیدن آب را پیشنهادمی کنیم که سبب مصرف مقدار کافی آب روزانه می شود.

جراح جو

این اپلیکیشن شامل نام هر جراح و تخصص جراحی ان و اینکه در چه بیمارستان هایی جراحی انجام میدهد و همچنین اینکه در هر بیمارستان چه جراح های موجود کار میکنند و چه جراحی هایی انجام می‌شود.

دارویاب

ابتدا کاربر برنامه را نصب کرده و پس از ورود به برنامه دارو مورد نیاز خود را وارد کرده و لیست داروخانه‌هایی که که ان دارو را دارند به همرا ادرس مشاهده می‌کند.

دنترا (DentEra)

بیماران می خواهند در خانه ی خود از وضعیت دهان و دندان خود اطلاع داشته باشند و تا حد امکان به مطب های ترسناک دندانپزشکان مراجعه نکنند! در وجه دیگر، دندانپزشکان برای بعضی از تشخیص های خود دارای شک و تردید هستند یا به مشکل برمیخورند.
ما پلتفرمی "دو وجهی" مبتنی بر هوش مصنوعی ایجاد کردیم که در وجه اول، بیماران بدون مراجعه به دندانپزشک و در خانه ی خود می توانند فقط با ارسال تصاویر دندانپزشکی به اپلیکیشن ما، از وضعیت سلامت دهان و دندان خود در "همان لحظه" اطلاع پیدا کنند و توصیه هایی دریافت کنند(بدون نیاز به دندانپزشک!). در وجه دوم، دندانپزشک، تصاویر دندانپزشکی بیماران را به سیستم می دهد و سیستم، تحلیل دقیق و آنی به دندانپزشک می دهد تا تصمیمات درمانی بهتر و دقیق تری را برای هر بیمار اتخاذ کند.

روال

این ایده برای ایجاد روال در زندگی کاربر می باشد. این طرح با برنامه ریزی روزانه کاملا هوشمند، پلکانی کردن انجام کار ها، رقابتی کردن به اتمام رساندن صحیح کارها، عینیت بخشی به روند کار ها و همچنین ساخت عادات مناسب و یا اصلاح عادات بد، سعی در بهبود سبک زندگی افراد، جلوگیری از مشکلات ناشی از فراموشی و همچنین نظم بخشی به برنامه زندگی کاربر دارد. این برنامه با این کار دغدغه ذهنی کاربران را از جانب نگاه فراگیر به برنامه روزشان و همچنین با انعطاف پذیر بودن و قابلیت اصلاح و تغییر داشتن، کاربران را از آسیب های روحی ناشی از بی برنامگی یا سردرگمی ناشی از چینش برنامه روز نجات می دهد.

روزمرگی

یک پیج اینستاگرامی و ثبت ویدیو های اموزشی برای لایف استایل بهتر و دوری از مشکلات زندگی روزمره جوانان ، نشان دادن مشکلات و راه حل برای ان مشکلات

زنٍ روز

یه اپلیکیشن مخصوص زنان و دخترانه به کمکش می تونی به راحتی دوره‌های خون‌ریزی، تخمک‌گذاری و سندروم پیش‌قاعدگی ( PMS ) خودت رو ثبت کنی در ضمن با این اپلیکیشن میتونی دوره‌های بعدی رو هم پیش‌بینی کنی و الگوهای منحصر به فرد خودت رو (به کمک تقویم داخل اپ) در چرخه قاعدگی پیدا کنی.
با این اپلیکیشن میتونی حالت‌های جسمانی و روحیتو ثبت کنی و هر زمان خواستی به راحتی گزارش دوره‌های زمانی متفاوت خودت رو بگیری و به پزشک نشون بدی
غیر از کار اصلی که پیگیری سیکل پریودی می باشد، با این برنامه می توانید هر چیزی راجع به خودتان مانند، علائم، حالتها، مقاربت، وزن، دما، یادداشت یا داروهایی که مصرف می کنید را ثبت کنید.ضمنا داده های شما را محرمانه نگه می دارد. همچنین شما می توانید داده ها پشتیبان گیری به حساب گوگل را انتخاب کنید.
راهنمای جامع بارداری و کودک‌یاری با هزار مقاله رایگان و دسترسی سریع به بیش از ۱۰ ابزار کاربردی و دسترسی سریع و ساده به لیست متخصصان و مراکز پزشکی مادر و کودک و غیره ...

زودخواب

برای افرادی که مشکل خواب دارند محصول دیجیتالی (اپلیکیشنی) درست میکنم که خواب آن هارا تنظیم کند

سَبزو

می‌دانیم که یه سری افراد هستند که در مصرف سبزیجات کم کاری می‌کنند. با کم مصرف کردن سبزیجات، باعث می‌شوند در آینده مبتلا به برخی بیماری ها و ناتوانی‌ها در پیری شوند. ما با ایجاد یک مجموعه‌ی فکاهی و داستانی-آموزشی، قصد داریم که میزان سرانه مصرف سبزیجات را برای جلوگیری ابتلا به بیماری‌های زمینه‌ای ، کاهش دهیم.

 نام ایده معرفی ۱ دقیقه ای
به بالای صفحه بردن